Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,75 zł , zmiana od tamtej pory: 42,67%

Re: Ważna sprawa przed DELISTINGIEM

Zgłoś do moderatora
Dnia 2020-08-26 o godz. 10:36 ~Merit napisał(a):
> Chcę się upewnić, bo tego nie wiem. W przypadku udanego przeforsowania uchwały co będzie działo się z akcjami, przymusowy wykup czy pozostają w innej formie?
> >
> >

Nic będziesz miał akcje, tylko ich juź nie będzie na GPW, większościowy będzie robił co chce zatrudniał kogo chce placil ile chce sprzedawal do innych podmiotow co chce. a ty w końcu sprzedaż na umowę cywilno prawną za cenę rolki papieru

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KCI -7,36% 1,07 2021-01-22 17:00:30
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.