Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  16,10 zł , zmiana od tamtej pory: -49,38%

Re: WARTO PRZECZYTAĆ

Zgłoś do moderatora
Dnia 2021-11-30 o godz. 11:43 ~Wiolka napisał(a):
> Niestety będziemy spadać

OJ DZIECI DZIECI CZY WY MYSLICIE ZE O KURSIE COLUMBUSA DECYDUJA DROBNI.CI 4 DUZI GRACZE ONI DECYDUJA GDZIE BEDZIE KURS, WIDAC ZE IM PASUJE, SPOJRZCIE NA WOLUMEN I OBROTY?DLA TYCH 4 PANOW TO MALA DROBNOSTKA, GRA IDZIE POD NOWA EMISJE I NIC WIECEJ.JAK BEDZIE TAKA WOLA KURS BARDZO SZYBKO BEDZIE NA NOWYCH SZCZYTACH

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
COLUMBUS -4,23% 8,15 2022-05-19 17:02:19
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.