Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,67 zł , zmiana od tamtej pory: 136,40%

Re: Warto kupić

Zgłoś do moderatora
trading przy takiej płynności... ?
Tylko zobacz ile takich transakcji po 500/1000/2000 sztuk jest dziennie i sobie to zsumuj i pomnóż przez ostatnie dni, jak była zwała to na dużym wolumenie bo to zawsze działa na psychikę, jak odbierasz z rynku to robisz to raczej na jak najniższych transakcjach aby nie wywoływać euforii, jak będzie zamknięcie to testowo wrzuć 50000 pkc na kupno i zobaczysz to jakiego poziomu dobije kurs, a co to jest 50000 akcji to raptem 50 transakcji po 1000 i jak to rozbijesz na 5 dni to nawet tego nikt nie zauważy.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PROVIDENT 7,69% 6,30 2022-02-21 16:42:38
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.