Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,68 zł , zmiana od tamtej pory: 135,07%

Re: Warto kupić

Zgłoś do moderatora
Dnia 2020-09-22 o godz. 12:12 klajnak napisał(a):
> Tu to kurs jest ładnie rozgrywany, jak spada to na S pojawia się dwa trzy szczebelki wyżej większe zlecenie, jak trochę wzrośnie to zlecenie jest ściągane i ustawiane wyżej, dodatkowo te równe wolumeny po 1000/2000/500 sztuk lub jedno zlecenie podzielone 'sztucznie" na kilkanaście małych po kilkaset sztuk ale zrealizowane jednorazowo.
> > Na razie to jesteśmy tylko widzami w tym teatrze ;)
> >

Nie, 500-1000 sztuk to koszt niecałe 1,5-3 tysiące złotych na które może pozwolić sobie każdy.
Nie szukajcie drugiego dna jeżeli go nie ma.
Żaden fundusz nie bawi się w skupowanie 500 akcji a skup i sprzedaż wolumenu 2000 to day trading.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PROVIDENT 7,69% 6,30 2022-02-21 16:42:38
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.