Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,67 zł , zmiana od tamtej pory: 136,40%

Re: Warto kupić

Zgłoś do moderatora
Taki że fundy grają ostro na spadki, płynność nie jest wielka a spółka czeka na
1. Info o miesięcznej sprzedaży z sierpień, mogliby coś rzucić
2. Info o doglądaniu refinansowania, zarząd deklaruje że rozmowy trwają i że refinansowanie będzie dogadane jeszcze w 2020 ( obligi IV 21).
3. Jest obawa o lockdown ale zarząd przedstawił że przestawili się skutecznie na częściowo on-line
4. Zarząd mógłby coś dokupić a nie robi tego
5 w tej sytuacji fundy grają na spadki, stop lossy puszczają , akcje dołują a fundy odkupują. Przy takich wolumenach rzędu parę procent akcjonariatu można bezpiecznie i łatwo sporo zarobić.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PROVIDENT 7,69% 6,30 2022-02-21 16:42:38
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.