Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: WARIMPEX OTWORZYŁ HOTEL W KATOWICACH !!! ZA 30 MLN. EURO !!!!!!!

Zgłoś do moderatora
gdzie masz te info o otworzeniu Hotelu w katowicach za 30 000 000?
Jakos go nie widzę. W prognozach spółki jest oddanie Hotelu w Marcu 2010 r ,ale czy już go oddali? Zastanawiam sie jak się zachowa kurs gdy Stany zaczna zaraz korektę ?
Pytanie,skoro WXF nie rosnie gdy rynek rosnie to co sie wydarzy podczas korekty. Na ile spadamy?????????

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
WARIMPEX 0,00% 5,86 2021-12-01 16:20:44
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.