Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  14,02 zł , zmiana od tamtej pory: 4,07%

Re: Wall Street już krwawi....

Zgłoś do moderatora
Qgen, w US pięknie wczoraj (w piątek) zakończyli 3 indeksy od +1.6 do +2.1.
Pewnie kiedyś S&P500 spadnie ale zmarźniesz na tym peronie czekając na spadek :)
Japonia wczoraj skończyła na +2.6%. Jak nas lewactwo, ulica i donka zagranica nie zatrzyma to będziemy potęgą. Polak potrafi i to nie jest takie sobie gadanie. Jesteśmy zdolnym narodem tylko nie potrafimy być bezwzględni tak jak inni. Jesteśmy prawym narodem.
I chociaż Konfucjusz nie był Polakiem tylko Chińczykiem to żyjemy wg jego myśli, że
",,,szlachetny zmierza do prawości, prostak zaś o korzyści zabiega..."
Trzymaj się , pozdrawiam i liczę na to, że Twoje kólko nie będzie miało zbyt dużej średnicy i szybko wsiądziesz do tego pociągu i razem przy cenie >30 zł będziemy kasowali zyski.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PKPCARGO 2,46% 14,59 2022-12-02 17:03:08
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.