Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,44 zł , zmiana od tamtej pory: -95,83%

Re: W tym tygodniu zmiana poziomu na 5 groszy....

Zgłoś do moderatora
a jakieś realne przesłanki? jakieś info? jakiś raport? czy jest to tylko kolejny post (a ostatnio nagle ich się więcej pojawiło i tu i na innych portalach) o tym że będzie źle?
tak wiem że KNF ukarała spółkę, czytałem komunikat - sprawa dotyczy okresu z przed paru lat wiec nie jest czymś zupełnie nowym...  i dobrze ze ukarała, choć nie takie kary na GPW widziałem.
Może będzie 5 groszy może 3 a równie dobrze 15 czy 33... ja tego nie wiem

 
Czy teraz czas realizować stratę i dokupić po spadku, czy nie realizować, czy uciekać i ratować co się da... na giełdzie nie ma dobrych samarytanów dzielących się bezinteresownie poufnymi informacjami, żeby ktoś mógł zarobić - to ktoś musi stracić i to nie wirtualnie.

 
jak czytam posty ludzi którzy wiedzą, prorokują... no śmiech na sali
może to tylko ja tak mam - ale jeśli bym miał pewność że spółka spadnie - to jeszcze dziś oddałbym PKC wszystko co mam by odkupić poniżej... albo odwrotnie gdybym miał pewność że spółka wzrośnie o choćby 10% to kredyt brokerski byłby wykorzystany na maksa... ale nie wiem... wiec nie piszę że wzrośnie czy spadnie bo to brzmi po prostu śmiesznie.

 
tacy prorocy piszący o spółkach źle, że bankrut, że wydmuszka itd..  - czasami odnoszą skutek - choćby to co działo się na MSX'ie w ostatnim półroczu czy nicogames a później po wybiciu są do przodu...

 
i żeby nie było - nie namawiam do trzymania tych papierów, ani tym bardziej do ich kupowania - masz wątpliwości - oddaj, zrealizuj stratę/zysk wyjdź ze spółki - ale decyzje podejmuj kierując się własną oceną, własna kalkulacją ryzyka
a nie dlatego ze jakiś "samarytanin" napisał że będzie spadać... podał nawet kurs...
 

 

 

 

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
POLYMETAL 0,00% 0,06 2016-06-29 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.