Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  97,70 zł , zmiana od tamtej pory: 19,96%

Re: W tym tygodniu możliwa rekomendacja zarządu

Zgłoś do moderatora
Jeżeli Zarząd Rokity pójdzie w ślady Exola, to za tydzień rekomendacja dywidendy może być na poziomie ok 8 zł, co i tak dawałoby stopę dywidendy na poziomie ok 7%, przy cenie akcji 115 zł!
Mam jednak nadzieję, że będzie wyżej, może nie 16, ale ok 10!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PCCROKITA -0,34% 117,20 2023-02-03 17:00:20
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.