Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  96,40 zł , zmiana od tamtej pory: 21,16%

Re: W tym tygodniu możliwa rekomendacja zarządu

Zgłoś do moderatora
Widziałeś jakie są obroty na spadkach? Nikt poza drobnicą co posiada po 50szt nie sprzedaje. Akcje mega wartościowe, a kurs nadal nisko. W tym roku może być tak że po odcięciu natychmiast wrócimy do kursu z przed. Ceny sody mega wysokie wszystko idzie całą parą więc wyniki za 1Q 2022 wyniosa kurs na szczyty.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PCCROKITA -0,34% 116,80 2023-02-06 16:41:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.