Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  34,00 zł , zmiana od tamtej pory: -11,18%

Re: w tym tygodniu możemy sie spotkać ...

Zgłoś do moderatora
tak się spekuła zaczęła rozpisywać, że ciężko było znaleźć normalne wątki. Z tego co się dowiedziałem to niedługo nowa wersja pudełeczek dla branży stomatologicznej- nie mogę się doczekać, bo będę testował w klinice. Teraz mamy niezłe zamieszanie ale przynajmniej spekulanci kurs wyprowadzą nieco w górę. Świstak z tego co wiem to akumulował cały czas nawet te poniżej 12 zgarniał - znam go uparty na tę spółkę jak na żadną inną... Pozdrawiam tu też naszego niezmordowanego Gonzo który chyba przespał ostatnie wzrosty. Sądzę że nasz ulubiony sypacz - starzy akcjonariusze wiedzą o kogo chodzi, już się pozbył nadmiaru akcji i nie będzie nam już tu mieszał. Nowym ( niby ubranym - jak niektórzy twierdzą radzę walor potrzymać i przetrwać tę zawieruchę) Pozdrawiam starych akcjonariuszy i już zapraszam na targi stomatologiczne w Krakowie na wiosnę 2024 gdzie będzie można zobaczyć produkt Vee na własne oczy i co najważniejsze uszy!!! Już teraz nawet nie wiecie czasami że rozmawiacie z Vee...
pozdrawiam ... baterian

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
VEE 2,03% 30,20 2024-02-22 11:32:52
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.