Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  16,10 zł , zmiana od tamtej pory: 67,70%

Re: w tym tygodniu możemy sie spotkać ...

Zgłoś do moderatora
Dokładnie jeśli ktoś patrzsy na ta firmę przez dłuższy horyzont czasowy to wie i widzi przyszłość, ja przy każdej możliwości finansowej dobieram i uśredniam, to nie jest spółka spekulacyjna, tutaj rozegrany będzie long a mają już spore doświadczenie w tym segmencie rynku to nie jest Klara Sobieraj :-) Xd tylko zaawansowane, dedykowane rozwiązania. Sami nie wiecie kiedy rozmawiacie z konsultantem czy botem na liniach recepcyjnych, infoliniach, podczas zgłaszania szkód czy bankowych. Tutaj kreuje się przyszłość, giełda żyje własnym życiem ale kierunek jest jeden UP, mocne UP, oczywiście wejdzie tutaj i spekuła jak zrobią się obroty ale to nie uniknione. Ja jestem spokojny o ten walor. Życzę wszystkim powodzenia w inwestycjach.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
VEE -5,26% 27,00 2024-02-23 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.