Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  16,80 zł , zmiana od tamtej pory: 75,60%

Re: w tym tygodniu możemy sie spotkać ...

Zgłoś do moderatora
Dziś też odwiedziłem ich stoisko, czy wiecie że maja własną telefonie korporacyjną z rozbudowanym sekretariatem Vee ? Widziałem że kilka dużych handlowych firm z branży medycznej była zainteresowana wejściem w to. Wszystkie rozmowy z klientami są opisane w historii odebrana nie odebrana załatwiona nie załatwiona system automatycznie to wszystko raportuje do szefa a ten widzi kto jak pracuje….polecam odwiedzić targi jeszcze jutro… a ja skumuluje ….-

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
VEE -0,34% 29,50 2024-02-22 12:30:21
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.