Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  17,45 zł , zmiana od tamtej pory: 59,89%

Re: w tym tygodniu możemy sie spotkać ...

Zgłoś do moderatora
Autor: ~Spekulant [93.140.138.*]2023-09-07 14:14 Najwidoczniej dentyści sprzedają. Gonzo nie daje rady. Cała nadzieja w Świstaku, baterianie, i zenku. Co z wami? Piejący z zachwytu? Czemu nie kupujecie?

Spekulant wszystko gra jest gitara, ja cały czas zbieram i uśredniam, uzbierał się niezły pakiet a myslę że to ostatnia okazja tak tanio pozbierać, minuty z miesiąca na miesiąc, to samo na MDG, wszyscy pluli i szydzili przy 12zł później 17zł, wyszedłem przy 44zł by wejść na korekcie po 35zł, mój portfel akcji spuchł dość mocno, tutaj to tylko kwestia czasu. Giełda jest dla cierpliwych i statecznych psychicznie ludzi, narwańcom i hazardzistom grozi tutaj bankructwo.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
VEE 6,08% 27,90 2024-02-29 14:36:29
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.