Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  92,92 zł , zmiana od tamtej pory: 49,43%

Re: W TVN tego im nie puszczali o bankructwach spowodu Tuska rządów

Dnia 2022-10-03 o godz. 13:04 ~Polak napisał(a):
> Dnia 2022-10-03 o godz. 10:51 ~AntyTusk napisał(a):
>
> > Jaki ulubieniec prawicy?
> Trump
> https://www.newsweek.pl/swiat/prawica-w-usa-dlaczego-weszla-w-uklad-z-donaldem-trumpem/xs5fl1p
>
> > Wątku szukałem wczoraj na telefonie kilkanaście razy.Nie było,nie opowiadaj bajek...wrzuciliście go znowu
> Jasne. Wszyscy się na was uwzięli. Wszechpotężny spisek na niszowym forum giełdowym.
>
> >Przykro mi że musiałem znowu to wypomnieć ale pisanie źle o Polskich Patriotach jak prof.Kaczyński
> Albo PiSowiec albo patriota. Zdecyduj się, bo te dwie rzeczy nie występują razem.
> (a tak poza tym, to prof. Kaczyński zmarł 12 lat temu, Jarem jest co najwyżej doktorem)
>
> >(niskiego wzrostu to może i jest ale pogardliwe "karakan"?)
> Nazwałeś demokratycznie wybranego premiera łotrem.
>
> >Zdezorientowani bo muszą iść do pracy,bo mają obowiązki a tempo zdarzeń jest kosmiczne.
> Trochę szacunku dla swoich rodaków. Nie każdego partia musi prowadzić za rączkę.
>
> >Wy natomiast robicie wiele żeby namieszać im bardziej w głowach.
> Od lat mi to wypominacie, ale jeszcze nigdy nie udowodniliście mi kłamstwa.
>
> >.urobek z przekrętów VAT-owskich trafiał prawdopodobnie do Berlina
> Dowodów tradycyjnie brak.
>
> > przecież jeszcze mają do wypłacenia reparacje.
> W sprawach reparacji kazali się wam wypchać dzień po.
> https://businessinsider.com.pl/wiadomosci/niemcy-ostro-o-reparacjach-to-nie-spodoba-sie-w-pis/37h2bfz
> PiS wolał to przemilczeć. Czemu?
>

Jest wiele dowodów i świadków na to, że został wybrany za pomocą pieniędzy niemieckich a być może kacapów przez konta stazi a wiec Merkelowej bandy czyli pieniędzy z obcego państwa co jest w polskim prawie zabronione. Po to są dotacje partyjne i subwencje aby obcy kapitał nie "robił" nam wyborów.
Konsekwencje jego rządzenia widzimy i są na to dowodem już niepodważalnym. Będą jeszcze papiery odnośnie Smoleńska po upadku Putinowców. Jestem ciekaw czy aby czasem wtedy nie zapadnie na zdrowiu albo jakiś szpital który specjalizuje się w dorabianiu cycek wytnie mu migdałki a on podczas zabiegu umrze na serce.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KGHM -1,28% 138,85 2023-02-01 17:03:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.