Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  87,98 zł , zmiana od tamtej pory: 66,17%

Re: W TVN tego im nie puszczali o bankructwach spowodu Tuska rządów

Dnia 2022-10-03 o godz. 09:38 ~Polak napisał(a):
> Dnia 2022-10-03 o godz. 09:22 ~AntyTusk napisał(a):
> > Oni doskonale sobie zdają sprawę z tego że przed zaborami nie mieliśmy poparcia USA ale teraz jest,dlatego próbowali tam wkładać palce instalując trumpa bo on JEST ich człowiekiem i jest to bardzo widoczne.
>
> Ulubieniec prawicy nagle jest ruskim agentem??? Jacy wy jesteście obłudni, to słów brakuje.
>
> > > P.s.O... widzę że znalazł się wątek. Obserwuję Cię Polak,od w wyniku zależy czy jeszcze popiszemy.
> Nie "się znalazł", tylko ja go za ciebie znalazłem.
>

Jaki ulubieniec prawicy?Dla niemieckiego interesu nie ma prawicy czy lewicy.Dla dowiezienia tego interesu ubiorą swoich za granicą w każde szaty.Pamiętacie jak tusk z kościołem się układał?Ślub kościelny itd...Teraz już lewak choć mówi że centrowiec.

Wątku szukałem wczoraj na telefonie kilkanaście razy.Nie było,nie opowiadaj bajek...wrzuciliście go znowu i tyle,a zawsze można rzucić potem że się "kłamie".Usuwanie bez śladu tu właśnie na KGHM-e jest jak najbardziej możliwe co już raz zrobiono z wątkiem który miał 51 wpisów.Przykro mi że musiałem znowu to wypomnieć ale pisanie źle o Polskich Patriotach jak prof.Kaczyński (niskiego wzrostu to może i jest ale pogardliwe "karakan"?) będzie natrafiało na reakcję,bo piszesz po polsku i czytają to często zdezorientowani Polacy.Zdezorientowani bo muszą iść do pracy,bo mają obowiązki a tempo zdarzeń jest kosmiczne.Wy natomiast robicie wiele żeby namieszać im bardziej w głowach,ale jest wam coraz trudniej i tych wyborów na pewno niemieccy agenci nie wygrają.Ich niemieckie zaplecze i jego polityka też już słabnie ale jeszcze powalczą znając niemiecki charakter.Tylko że to pogłębi ich niedolę w przyszłości bo również braki technologiczne im nie pozwolą.Już przed pandemią odczuwali że PKB im spadł mimo że np.urobek z przekrętów VAT-owskich trafiał prawdopodobnie do Berlina ale co to na ich potrzeby.Rząd jeszcze nie gra tą kartą ale już było przebąkiwane że mogą to też odpalić ( "odbiorcą miał być jakiś człowiek z Niemiec",ale przecież pozacierali tropy a że tak musiało być znowu wskazuje ogólny kontekst).Jak zawrócą z tej drogi to może uda im się zażegnać nadciągający kryzys,ale coś się na to nie zanosi a przecież jeszcze mają do wypłacenia reparacje.

Trzymaj się "Polak".I zmień tego nicka,bo wygląda to sarkastycznie i niesmacznie.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KGHM -2,04% 146,20 2023-01-27 17:04:56
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.