Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  86,82 zł , zmiana od tamtej pory: 59,93%

Re: W TVN tego im nie puszczali o bankructwach spowodu Tuska rządów

Zgłoś do moderatora
Dnia 2022-10-03 o godz. 09:22 ~AntyTusk napisał(a):
> Oni doskonale sobie zdają sprawę z tego że przed zaborami nie mieliśmy poparcia USA ale teraz jest,dlatego próbowali tam wkładać palce instalując trumpa bo on JEST ich człowiekiem i jest to bardzo widoczne.

Ulubieniec prawicy nagle jest ruskim agentem??? Jacy wy jesteście obłudni, to słów brakuje.

> > P.s.O... widzę że znalazł się wątek. Obserwuję Cię Polak,od w wyniku zależy czy jeszcze popiszemy.
Nie "się znalazł", tylko ja go za ciebie znalazłem.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KGHM -1,28% 138,85 2023-02-01 17:03:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.