Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  86,76 zł , zmiana od tamtej pory: 62,11%

Re: W TVN tego im nie puszczali o bankructwach spowodu Tuska rządów

Zgłoś do moderatora
Oj dziękuję Ci za ten wpis, rzeczywiście tak to wygląda. Dzięki takim ludziom jak Ty t.j. silnych intelektualnie i z moralnym kręgosłupem Polska przetrwa,bo było i jest wielu takich ludzi w Polsce. To dlatego podnieśliśmy się z jarzma zaborów a samo to że okupanci się ze sobą pokłócili nie wystarczyłoby - znamy fakty ile to krwi kosztowało... A w kotle przed zaborami też mieszała ta nacja co teraz. Bo przecież "wielka" caryca była Niemką i podobno zachowały się raporty które składała zwierzchnikowi ówczesnego państwa niemieckiego. Potrafili z prawowitego cara zrobić wariata żeby przeprowadzić swoje działania a 22 lata temu ponownie wrócili do tej polityki. Oni doskonale sobie zdają sprawę z tego że przed zaborami nie mieliśmy poparcia USA ale teraz jest,dlatego próbowali tam wkładać palce instalując trumpa bo on JEST ich człowiekiem i jest to bardzo widoczne. Teraz znowu liczą na to że broń atomowa im pomoże... Mają dobrobyt (również dzięki USA które stworzyły im po wojnie warunki) ale nie usiedzą na tyłkach,bez końca będą prowokować jakieś konflikty bo postanowili tego sobie nie cenić A to dlatego że mają przecież ambicje nadludzi,im "należy się więcej". A gdzie ich to zaprowadziło dwukrotnie?Robią to właśnie trzeci raz - niczego nie chcą się nauczyć. Powinni raczej nauczyć się okiełznawać swój duży potencjał bo jest dla nich zagrożeniem.Próbowali podejścia chytrze i przebiegle bez brutalnej siły i myśleli że narody są głupie i słabe. Teraz przeszli do brutalnej siły rękami swojego biednego acz ambitnego chłopca na posyłki Putina. Zrobił dzięki nim oszałamiającą karierę ale czegoś od niego i od Rosji oczekują : kontroli w Eurazji. To zawsze był cel i zawsze przegrywali płacąc wysoką cenę. Myślą że teraz się uda. Widać wyraźnie że się nie uda ale rozgrzali się mocno i po fazie militarnej zakładają nam surowcową pętlę znowu rękami Putina. Smuci mnie to,bo jestem w połowie Niemcem i mam tam sporo rodziny ale wszystko wskazuje na to że po 40 latach będą musieli wracać do Polski, bo zadzieranie z takimi potęgami jak USA i Chiny (które de facto są sojusznikami Stanów a konflikt jest fikcyjny na potrzeby zmylenia Berlina i Moskwy) musi się tak skończyć z racji różnicy potencjałów.Pozdrawiam Cię.

P.s.O... widzę że znalazł się wątek. Obserwuję Cię Polak,od w wyniku zależy czy jeszcze popiszemy.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KGHM -2,12% 140,65 2023-01-31 17:01:21
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.