Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  87,66 zł , zmiana od tamtej pory: 66,78%

Re: W TVN tego im nie puszczali o bankructwach spowodu Tuska rządów

Zgłoś do moderatora
Dnia 2022-10-02 o godz. 23:50 ~jatowidziałemisłys napisał(a):
> Nie puszczali Komorowskiego co to młodzieży wprost osobiście proponował cyt: ..."weź kredyt, zmień pracę, wyjedź zaa granicę"...
Puszczali, nawet w podległych PO mediach. Ale wy licząc na krotką pamięć ludzi, wymyślacie bajeczki, o wiecznie prześladowanym PiSie.

> Z nimi nie warto chyba już dyskutować bo widzisz jak przerobił to co napisałeś.
Jak przerobiłem? Pisz, chętnie przeczytam.

> Sikorski to kacapski agent zagrażający bezpieczeństwu wszystkich a oni mówią, że to jakiś żart, może był po jednym itd.
> Nie baczą na to, że ten ruski kacap Putin ten wpis chce wykorzystać przeciwko całej ludzkości.
I co zrobi? Pogrozi paluszkiem? Umiecie dużo gadać o patriotyzmie, ale jak przychodzi, co do czego, to chowacie głowę w piasek, bo nie daj Boże Putin się pogniewa.

>Obydwoje są w zmowie jak wtedy na Ukrainie jak namawiał ich do kapitulacji bo jak nie to będą wymordowani.
Porozumienie, to nie kapitulacja.

>W Polsce mówił przed Smoleńskiem cyt:..."jeszcze tylko dorżniemy watahy"... Na tarczę antyrakietową Tusk mówił, że nie możemy ją realizować bo to się kacapom może nie spodobać.
Taki drobny szczegół: Obama zaproponował tarczę, która chroniła USA (na YT były nawet symulacje). W przypadku ataku na Polskę rakiety tarczy spóźniłyby się o jakieś 20 minut.

>
> Czy wiecie w jakim niebezpieczeństwie byliśmy za ich rządów ?
W jakim. Na pewno nie byliśmy uzależnieni od ruskiego węgla, jak teraz.

> Taki jeden chyba potomek folksdojczów w rozmowie ze mną zachwalał Niemców i ich państwo. Pytam się dlaczego tutaj mieszka i skąd zna j. polski. Nie odpowiedział skąd zna polski dalej zachwalając Niemców. W końcu mówię mu, człowieku nie mów mi tu takich popierdółek o Niemcach bo zatrudniali Polaków na czarno więc żadnej uczciwości nie przedstawiają a dokładności żadnej niemieckiej nie ma bo wszystko produkują w Chinach. Na koniec mówię, jeśli jesteś Polakiem to pamiętaj, że Niemcy w 1939r bez powodu napadli na Polskę i okupując ją przez 6 lat wymordowali ze szczególnym okrucieństwem 6 mln Polaków a ten wiecie co mi na to odpowiedział ??? cyt..." Widocznie za mało"... Powinien dostać w mordę a ja odwróciłem się na pięcie i odszedłem. Jezuuu co to za człowiek. Których Polaków? O jego rodzinę czy moją mu chodziło.

Następna wyssana z palca historyjka, ku pokrzepieniu waszych zakłamanych serduszek.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KGHM -2,04% 146,20 2023-01-27 17:04:56
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.