Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: W środku wakacji będzie trudno

Zgłoś do moderatora
Informacji Netmedia nigdy dużo nie podawała, właściwie ostatnio własnie zaczeła podawac dosc sporo, chcesz plotki rozsiewac to idz do Pani domu albo napisz wprost kto odchodzi ilu odchodzi, niech spolka nedmedia sie ustosunkuje do Twoich wypowiedzi.
Bo taki post anonimowej osoby bez podania sie na zródło to malo wiarygodny jest.
Rownie dobrze mozesz byc osoba ktora sprzedala akcje ponizej 7 złotych i po dzisiejszej sesji widzisz ze zrobiles blad albo pracownikiem który został wyrzucony z pracy i siedzi sobie teraz i sra posty oczerniajace spolke.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
NETMEDIA -0,82% 12,10 2019-03-27 15:36:38
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.