Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  10,22 zł , zmiana od tamtej pory: 0,78%

Re: W SimFabric smutne święta, smutny nowy rok

Zgłoś do moderatora
Do MR sie nie wybiorę, aż tak mi nie zależy na tym co tam na papierze jest napisane - rzeczywistość i czas to zweryfikują :-)
Dzięki za merytoryczną wymianę zdań - to miło, ze przedstawiciel SF wypowiada się na forum :)
To lepsze od bluzgania gości typu Mi i paru innych.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SIMFABRIC 1,48% 10,30 2022-07-01 13:19:02
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.