Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  10,22 zł , zmiana od tamtej pory: 1,27%

Re: W SimFabric smutne święta, smutny nowy rok

Zgłoś do moderatora
Nie, nie ma tam promesy. Musisz udac sie sam do M.Rozwoju a wczesniej umowic ze chcesz przejrzec umowe i wniosek. Srodki publiczne wiec kazdy podatnik ma do tego wglad. Nie ma promesy kedytowej, maja srodki na budowe oraz inwestora. Powinni teraz zakupic ziemie oraz zlozyc aktualizacje pozwolenia na budowe zgodnie z dokumentacja w umowie. Jesli jestes z Warszawy to po Sylwestrze polecam zajrzec do Ministerstwa. Wylacznie maja prywatne finansowanie, brak kredytow czy pozyczek.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SIMFABRIC -0,48% 10,35 2022-07-06 11:05:19
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.