Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  10,22 zł , zmiana od tamtej pory: 0,78%

Re: W SimFabric smutne święta, smutny nowy rok

Zgłoś do moderatora
Wniosek o dofinansowanie zlozony do M.Rozwoju - jest publicznie dostepny - gdyz sa to pieniadze publiczne. Z ciekawosci jako akcjonariusz zapoznalem sie, umowa ktora jest podpisana przedstawia we wniosku wszelkie wymogi ktore trzeba bylo spelnic aby uzyskac zgode i podpis - zatem SF musialo pokazac posiadanie srodkow oraz inwestora. Z tego co widzialem , warunki spelnilo. Nie widze zagrozenia w tym projekcie, w M.Rozwoju pozytywnie wypowiadaja sie na temat tego przedsiewziecia i wspieraja. Duzo zalezy komu to zleci- wybudowanie bo reszta to sprzet , duzo sprzetu ktory chce SF nabyc do produkcji - mocapy, fotogrametria itd

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SIMFABRIC 1,48% 10,30 2022-07-01 16:38:45
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.