Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  10,22 zł , zmiana od tamtej pory: 1,27%

Re: W SimFabric smutne święta, smutny nowy rok

Zgłoś do moderatora
Dzięki za info.
Merytoryczny głos na tym forum to rzadkość.
Jeśli możesz to podaj więcej informacji - jacy to inwestorzy?

Totalnie mnie zaskoczyłeś tym info bo osobiście uważam, że ten projekt się nie uda (nawet jeśli zostanie zrobiony). Przypomina mi on sprawę centrum multimedialnego z Nowego Sącza ...

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SIMFABRIC -0,48% 10,35 2022-07-06 11:05:19
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.