Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  10,28 zł , zmiana od tamtej pory: -1,26%

Re: W SimFabric smutne święta, smutny nowy rok

Zgłoś do moderatora
Tu Was zdziwie - Jakbyscie czytali z uwaga - to Simfabric ma czesciowe dofinansowanie na ten projekt z M.Rozwoju a reszte otrzymało od Funduszu zewnetrznego - jako inwestora. Inaczej nie mogliby podpisac umowy o dofinansowanie. Takze maja srodki zabezpieczone.
Zaskoczeni?? Tak krzyczycie a nie czytacie tego co jest istotne.
Ten projekt inwestycyjny nie jest zagrozony. Co wiecej - realizowany w kooperacji bedzie z kilkoma innymi spolkami

Piotrze- czytaj bardziej umowy z M.Rozwoju - wtedy zrozumiesz ze SF ma srodki zabezpieczone. Inwestycja w toku.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SIMFABRIC -5,14% 10,15 2022-06-30 16:04:36
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.