Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  10,60 zł , zmiana od tamtej pory: -2,36%

Re: W SimFabric smutne święta, smutny nowy rok

Zgłoś do moderatora
"Maja w SF do zrealizowania projekt na ponad 25 mln zl w 2022 rok - inwestycyjny."

I to wg mnie będzie temat, który ostatecznie pogrąży Simfabric (jak banki pod finansowanie zrobią dokładną analizę przepływów pieniężnych).
Obstawiam, że inwestycja Simfabric "centrum i symulatory życia w kosmosie" jeśli w ogóle będzie zrealizowana to w czwartej kolejności (czasowej).
Po CPK i Polskiej Elektrowni Jądrowej i Izerze :-)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SIMFABRIC -0,48% 10,35 2022-07-06 11:05:19
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.