Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: W rok kapitalizacja spółek notowanych na GPW spadła o ponad 625 mld

Zgłoś do moderatora
baku chyba bardziej twardziela jak ja to nie ma walcze na tej gieldzie od 15 lat ale wreszcie zrobilem porzadek w portwelu i jak wczesniej mowilem to badziewi barlinek sprzedaLEM. obracam mala kasa w granicack 300 tys, zl i powiem ci tak ze strata wyszedlem z barlinka cvhoc mialem prawa pp ale wszedlem w cez po 102 zl. i mysle ze do konca marca bo taki zalozylem sobie cel cez bedzie po 150 zl. baku tryzmaj sie

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CEZ 3,17% 208,40 2023-03-31 16:17:36
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.