Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: W rok kapitalizacja spółek notowanych na GPW spadła o ponad 625 mld

Zgłoś do moderatora
ciekawe że używałeś czsownika trzymaj ,dla akcji,90% spółek spadlo poniżej kursów z przed początku hossy,wejście polski do strefy unii mprzyczyniło się tej sytuacji ,sztucznie wysoki kurs złotówki niszczy polski export ,kupowanie świętopietrza w postaci limitów c02 ,zbogaci tylko bogate kraje unii czytaj Francje 58 el.atomowych podwyżki prądu w kogo uderzą ?prywatyzacja polskiego przemysłu to największy przekret w historii 1000letniej polski .firmy państowe z francji france telokom czy lafarge ,niemiecki STOEN PRYWATYZOWAŁY POLSKIE PAŃSTOWE SPÓŁKI TO NIEZGODNE Z PRAWEM I KONSTYTUCJĄ

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CEZ 2,28% 202,00 2023-03-24 16:49:43
2023-03-21
Financial results for year 2022
2023-03-16
Interest payment notice
2023-03-07
Interest Payment Notice
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.