Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,01 zł , zmiana od tamtej pory: 18,32%

Re: W poniedziałek z raportu powieje optymizmem...:)))

Zgłoś do moderatora
Nastepuje korekta bo to co sie wydarzylo ostatnio zakrawa na miano przegiecia roku
https://pl.tradingeconomics.com/commodity/steel
kontrakty testowe i na puszki wygasaja w maju i do lipca i raczej wiadomo ze na tych bedzie sie generowac strata ,pytanie tylko co dalej skoro zapotzrebowanie rynku jest ,mysle aby tylko byla dostepnosc beda musieli zaplacic po nowych cenach inaczej fiasko na calej lini .a

na pewno i impas powstal i to spory nie tylko dla zremba ale calego przemyslu ciezkiego..
stalowym parowkozercom mowimy stanowczo nie

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ZREMB -1,24% 1,20 2021-09-24 16:18:41
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.