Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,01 zł , zmiana od tamtej pory: 23,27%

Re: W poniedziałek z raportu powieje optymizmem...:)))

Zgłoś do moderatora
Bo wiekszosc tak zrobi ,to nie znaczy ze kazdy i na to chcialem zwrocic uwage matematyka nie klamie ., nie po to byly te luki wzrostowe z duzymi obrotami,od 1pln a ponizej 1-0,80 i nizej obrpty byly mniejsze ktos tam kupowal nie powiem ze nie sam tez bralem w przedziale 0,57 -0,90 caly czas delikatnie podkupowalem.
to juz nie pierwszsy raz nie mowie o spekule czy inncych inwestorach ale na moj gust przez ostatnie 2-3 lata stosunek leszczyny ze 100 % inwestujacych 70 % ze stratami 30 % zysk wystarczy popatzrec na historie wykresowa jak to sie ksztaltowalo

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ZREMB -9,12% 1,25 2021-09-17 17:02:25
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.