Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,01 zł , zmiana od tamtej pory: 19,80%

Re: W poniedziałek z raportu powieje optymizmem...:)))

Zgłoś do moderatora
ostatnie 12 miesiecy to dymanko spolek covidowych typu biomed mabion itd. oraz biotechnologicznych i to zaczyna wygasac co widac po zachowaniach rynku teraz wzieli sie za spekulacje na stali . dowiedzialem sie ze problem polega tu na europie nie chiny czy inne strona swiata ,cala stala kieruje jakis hindus on tym wsystkim tzresie i zaszantarzowal rynek.
bo malo tego ze stal tak urosla to zrobila sie malo dostepna
wyobrazacie sobie cene ropy na stacji po 12 pln za litr i jeszcze sprzedaz na kartki lub pod wydzial?
bo to na podobnej zasadzie co sie dzieje na stali.
wiec mysle ze cos z tym zrobia bo spolki ktore bazuja na stali w dluzzszej pespektywie moga zaczac bankrutowac ,o ile taki stan potrwa dalej .balon po prostu musi peknac.
a spolki takie jak zremb zaczynaja generowac straty rzedu min. 30 % na kazdym konrtakcie a to bardzo duzo.

mysle ze ponizej 1 pln nie powinien juz spasc bo chyba ze spzedajacy beda generowac kolejne straty wiec prosze bardzo podstawie odbiore a potem bedzie ujadanie ze sie ktos parzy a po co sprzedajecie w panice a tfuuu

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ZREMB 3,42% 1,21 2021-09-23 16:15:07
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.