Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,01 zł , zmiana od tamtej pory: 35,64%

Re: W poniedziałek z raportu powieje optymizmem...:)))

Zgłoś do moderatora
Ibparzy dalej Jak sypia od 1.20 w dół ze stratą to czyja wina moja? Ja sporo dobralem w ok.1 .2 a mimo to nie sprzedaje mając średnia 0.61 bo dziura jeszcze by się powiększyła. Wychodzi na to że stał zawaliła w większości sprawę bo urosła. W 9 misiecy 150 procent. A to że spółka w tamtym trudnym pandemicznym roku wygenerowana 1.mln zysku gdzie setki firm zbankrutowało to tego już mało kto widzi. Nie ukrywam bo zakręt powstał duży bo strata duża a okres czasu nie aż tak długo. Na szczęście to problem ogólny ta stal i z czasem coś z tym będą musieli zrobic

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ZREMB 38,10% 1,37 2021-09-16 12:16:27
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.