Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,01 zł , zmiana od tamtej pory: 35,64%

Re: W poniedziałek z raportu powieje optymizmem...:)))

Zgłoś do moderatora
Niech leszczyna skomle ja dziś dostałem pakiecie w dolku po 1.02 i jestem uradowany że odbieram od wytrzepow z kasy bo panikuja , luka którą była a którą się domyka po coś jest. Wczoraj wygenerować się drugi młot luknij na tej stronie co wkleiłem. Stąd ujadanie bo poniżej 1.2 większość sypie że strata. A jak spadnie poniżej 1 to jeszcze większą będą robić stratę a ja znów podstawie koszyczek ale z większym już pakietem luz torpeda. W pewnym sensie cieszę się że spada bo można tanio dokupić.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ZREMB 38,10% 1,37 2021-09-16 12:16:27
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.