Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,15 zł , zmiana od tamtej pory: 43,69%

Re: w poniedziałek będzie jak będzie

Zgłoś do moderatora
Nie znasz branży, bzdury piszesz z tym youtubem. Czyli według Ciebie kina nie mają sensu bo jest internet lub telewizja? Nawet przesyłki listowe mają dalej sens mimo że od x lat można maile wysyłać. Weź pod uwagę że 4fun nie ma żadnych długów bo jedyne zobowiązania długoterminowe są związane z odroczonym podatkiem dochodowym a reszta to zobowiązania bieżące. Agencja idzie jak burza, telewizji oglądalność rośnie 10% r/r od połowy 2015 roku a pierwsze dwa miesiące tego roku to wzrost o 15% w porównaniu do dwóch miesięcy 2016 roku. Za Screen Network też wziął się osobiście Prezes całej grupy więc ten rok też będzie dużo lepszy, tym bardziej że w raporcie było napisane że "kończy" się proces relokacji LED-ów do lepszych lokalizacji, we wcześniejszych raportach było że proces trwa więc postęp jest. Oczywiście każdy decyduje za siebie :) Pozdrawiam.
 

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
4FUNMEDIA -1,07% 7,40 2022-01-24 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.