Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,15 zł , zmiana od tamtej pory: 45,24%

Re: w poniedziałek będzie jak będzie

Zgłoś do moderatora
Nikt nie zwrócił uwagi na bardzo optymistyczną retorykę Zarządu gdzie do tej pory prognozy były bardzo stonowane (ale wykonywane). Cytuje:
str 3 ".. jestem przekonany, iż w oparciu o obecnie posiadane aktywa oraz stabilną sytuację finansową Grupy, możemy z optymizmem patrzeć w przyszłość" i dalej "pozostałe segmenty działalności powinny zanotować dalsze, znaczące wzrosty. Poprawie powinna ulec efektywność prowadzonej działalności przez Grupę, co powinno przełożyć się na stopniowy wzrost wskaźników rentowności"
str 22
"W ocenie Zarządu 4fun Media S.A., 2017 roku przyniesie dalszą dywersyfikację przychodów Spółki oraz systematyczny wzrost sprzedaży pochodzącej z innych źródeł niż tradycyjna reklama telewizyjna, w szczególności w obszarze sprzedaży reklamy zewnętrznej, działalności agencji reklamowej oraz akcji specjalnych. Ponadto Zarząd 4fun Media szacuje, iż dokonane w ciągu 2016 roku optymalizacje kosztowe przyniosą widoczny efekt oszczędnościowy w roku bieżącym co powinno wpłynąć na poprawę wskaźników rentowności."

Jak dla mnie to bardzo pozytywna retoryka a jakby nie mieli tego podpartego twardymi faktami w postaci początkowych wyników za ten rok to by tego nie komunikowali.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
4FUNMEDIA 0,27% 7,48 2022-01-21 16:48:26
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.