Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,15 zł , zmiana od tamtej pory: 45,24%

Re: w poniedziałek będzie jak będzie

Zgłoś do moderatora
Bardzo prosto mądralo, przypadek Jsw, to spółka surowcowa podobnie jak Kghm i w przypadku Jsw wycena spolki jest uzalezniona od ceny surowca, a cena surowca wzrosła z 80 dolarów do 300, czyli niemal historycznego maksa, a przy takich poziomach Jsw generowało 2 milardy zysku więc była oczekiwana bardzo znaczącą poprawa jej sytuacji w przyszłości, odnośnie CI Games firma ma wypuścić tytuł dzięki któremu może stać się firmą znaczącą więc ponieważ na giełdzie mądralo liczy się przyszłość więc jest nadzieja że dzięki sukcesie Snipera wyniki staną się powtarzalne a gra będzie liczącym się tytułem podobnie ja np GTA, 4fun miał już duży skok między 2015 a 2016, bodajże z 3.15 do 7.20, bo też każdy myślał że najgorsze już za nią, ale ponieważ obecne wyniki nie są lepsze tylko gorsze to szansa na wzrost póki co jest żadna, a odnośnie przyszłości to ile mądralo jest dziś telewizji muzycznych? Dużo kiedyś 4fun praktycznie nie miała konkurencji dziś ma dużą i to nie tylko telewizję a w przypadku muzyki jest jeszcze YouTube gdzie możesz samemu zdecydować jaki teledysk chcesz np zobaczyć, więc nie wmawiaj mi mądralo że przyszłość w przypadku 4fun wydaję się aż tak optymistyczna.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
4FUNMEDIA 0,27% 7,48 2022-01-21 16:48:26
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.