Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,15 zł , zmiana od tamtej pory: 43,69%

Re: w poniedziałek będzie jak będzie

Zgłoś do moderatora
Dnia 2017-03-18 o godz. 13:28 ~Mirek napisał(a):
> nie wiem czy kogoś to zainteresuje ale widzieliście jaka jest różnica w zobowiązaniach długoterminowych, co z tego wynika a to, że spółka spłaciła 2 mili zobowiązań a co było rok temu 2 zaciągnęła, jak by nie spłaciła miała by ponad 3 banki zysku, tego pewnie nicht nie zauważył, a w zeszłym roku jak b nie wzięła pożyczki to miała by 1 milion zysku, tak dla ciekawych tematu:) 

Jak dla mnie raport jest zły i powiem dlaczego, głównym źródłem dochodu 4fun jest kanał muzyczny wystarczy uważnie przeglądnąć to sprawozdanie i widać że kanał muzyczny niestety ma się coraz gorzej, spadak zysku operacyjnego o 48,05% jest fatalną informacją, niestety ale tendencja spadkowa się pogłębia i przez 2016 nie udało się jej odwrócić. A odnośnie spłaty zobowiązań dlugoterminowych, jak przejżycie cash flow te 1.400.000 poszło na zakup reszty udziałów Screen Network spółki która narazie zamiast zysków przynosi straty, a pragnę zauważyć że 4fun na Screena wydała łącznie ponad 8 milionów, więc narazie bardzo źle to wygląda.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
4FUNMEDIA -1,07% 7,40 2022-01-24 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.