Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,70 zł , zmiana od tamtej pory: -58,38%

Re: w poniedziałek 0,35 ?

Zgłoś do moderatora
Polecam wam prawdziwą perłę NEWCONNECTA!!!!

Loyd w poniedziałek podaje wyniki i to będzie BARDZO silny sygnał kupna... spółka MEGA zdołowana która ma spore przychody i będzie miała jeszcze większe bo robi kolejne przejęcia w branży!!!!

Kapitalizacja LOYDa to 11 mln zł przy przychodach rocznych 50-70 mln zł!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zwróćcie uwagę bo naprawdę warto!!!!!

Od momentu kiedy zacząłem brać do portfela takie spółki które mają przychody, zatrudniają ludzi, mają perspektywy na przyszłość i się rozwijają to ZAWSZE ZARABIAM!!!!!!!!!!!!!!!

notabene LOYD zatrudnia ponad 300 osób!!!!!!!!!!!!!!!!!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ZASTAL 15,79% 1,54 2020-03-27 11:01:08
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.