Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,60 zł , zmiana od tamtej pory: -69,10%

Re: w pamięci

Zgłoś do moderatora
Europejskie krótkoterminowe ceny energii wzrosły w lipcu do rekordowych poziomów i wcale nie chcą się zatrzymać. W ten sposób wywierają coraz większą presję na klientów indywidualnych, którzy i tak już zmagają się z niekontrolowanymi rachunkami za energię.

Jak informuje Bloomberg, po raz pierwszy w historii niemieckie kontrakty forward na dostawę energii za rok przebiły psychologiczną granicę 400 euro za megawatogodzinę.

Wkraczamy na terytorium, gdzie energochłonna gospodarka Niemiec może zacząć "trzeszczeć" — napisał na Twitterze analityk Bloomberga Javier Blas.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BIOMASS -2,63% 0,19 2022-12-02 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.