Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,84 zł , zmiana od tamtej pory: 39,08%

Re: W nowym raporcie proszę o stylizację zdjęcia Prezesa Strzałkowskiego

Zgłoś do moderatora
Dnia 2020-11-07 o godz. 10:35 ~mroczneśredniowiecz napisał(a):
> na taką modłę, ponieważ poprzednie jest za mało wymowne:
>link
>

Zdjęcie się zmieniło, ale Włodzimierz Iljicz musi poczekać na nową pandemię. Kierunek postępu cywilizacji przestał być jasny i oczywisty.
Obecne zdjęcie - zapewne jedno z wielu robionych podczas jednej sesji na tle rozjechanych węży i resztek baraniego runa - przypomina nieco wróżbiarską spuściznę starożytnych Greków - n.p. Jazona i jego tradycyjną technologie wróżenia z baranich wnętrzności.
Zadumał nam się Prezes nad tym widokiem i takim zadumanym uwiecznił go niespodziewanie przypadkowy fotograf.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
INTELIWIS 0,00% 3,95 2022-10-14 14:57:39
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.