Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,07 zł , zmiana od tamtej pory: -72,14%

Re: W Niemczech też najpierw szło opornie

Zgłoś do moderatora
https://www.tilray.com/press-/tilray-germany-full-spectrum-export

Zobaczcie - Niemcy z legalizacją medycznej marihuany są bodaj prawie rok przed nami, a dopiero teraz kolejne z największych firm kanadyjskich z branży medical cannabis wchodzą na niemiecki rynek. Za każdym razem - przez jakąś niemiecką firmę.
Naszego rynku firmy z Kanady, USA czy Izraela też nie odpuszczą. Publikacja rozporządzenia do ustawy o marihuanie medycznej ministra zdrowia to dopiero początek gry na tym rynku. Czekaliśmy od lutego, ale to tylko początek emocji. Wszystko co ważne dla Genesis Energy, czyli Medical Cannabis - dopiero przed nami.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GENERGY -18,75% 0,02 2020-05-20 12:50:37
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.