Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  28,60 zł , zmiana od tamtej pory: -2,80%

Re: W nadchodzącym tygodniu info o...

Zgłoś do moderatora
Myślę, że wszystko zależy od uregulowań w umowie między inwestorem a PG. Jeżeli nie będzie komunikatu w tym tygodniu o zwrocie kosztów, to będzie znaczyło że koszty produkcji są liczone łącznie i dopiero po ich pokryciu następuje podział zysku. Tylko że to znaczyłoby że sprzedaż od pierwszej kopii dzięki się 60:40. A to znaczy że spółka musi sprzedać netto około 24 tys. kopii DSH aby wyjść na zero. Tyle że wtedy nie rozumiem decyzji o portowanie gry DHS na konsole. Niby z czego mieliby to robić.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PYRAMID 1,09% 27,80 2022-09-23 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.