Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  28,60 zł , zmiana od tamtej pory: -4,55%

Re: W nadchodzącym tygodniu info o...

Zgłoś do moderatora
Nie ma znaczenia jaki jest udział inwestora do tego, by spółka zaczęła zarabiać na grze. A zacznie zarabiać dopiero wówczas, gdy zwrócą się pełne koszty, tj. ok. 1 mln pln. Jak tak się na to patrzy, oraz zakładając zwrot wszystkich kosztów, to lepiej dla spółki by było, gdyby udział inwestora był zgodny z Dokumentem Informacyjnym, tj. na poziomie 155 tys. PLN. Wówczas więcej zostałoby wykazane w raporcie spółki.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PYRAMID -1,44% 27,30 2022-09-30 16:41:08
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.