Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  28,60 zł , zmiana od tamtej pory: -3,15%

Re: W nadchodzącym tygodniu info o...

Zgłoś do moderatora
Mamy info ze spółki że budżet gry to około 1 mln zł i to kwota jaka zawiera udział inwestora, bo tylko kosztów poniosła spółka.
Około 40% tej kwoty zapłacił inwestor bo taki jest jego udział w zysku po pokryciu kosztów gry jakie poniosła spółka sama, czyli około 600 tys. zł.

45 zł zysku ze sprzedanej sztuki to zbyt optymistyczne założenie. Myślę, że bardziej prawidłowe jest założenie około 10 USD (pamiętając o obecnej promocji).

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PYRAMID 1,47% 27,70 2022-10-03 09:21:09
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.