Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  28,60 zł , zmiana od tamtej pory: -30,07%

Re: W nadchodzącym tygodniu info o...

Zgłoś do moderatora
Hmm, nie jest to niemożliwe. Na daną chwilę mogło sprzedać się ok. 16 tys. kopii DFH netto (po odjęciu zwrotów). Liczyliśmy tu, że przy obecnych cenach spółka osiąga ok. 45 zł przychodu na każdym sprzedanym egzemplarzu. W chwili obecnej możemy mieć już ponad 700 tys. zł wpływu. Pytanie jaki był finalny udział inwestora (na forum krążą dwie kwoty - niecałe 0,2 mln zł i 0,4 mln zł). Nie mamy też pewności czy ok. 1 mln zł budżetu uwzględnia kwotę od inwestora. Podsumowując - w wariancie optymistycznym ESPI o zwrocie może wyjść choćby dzisiaj. W pesymistycznym - dopiero przy końcu czerwca.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PYRAMID -1,96% 20,00 2023-12-01 12:46:15
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.