Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,94 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: W KRS bez zmian

Zgłoś do moderatora
Dnia 2021-11-27 o godz. 07:44 ~Kunegunda napisał(a):
> Dnia 2021-11-26 o godz. 22:40 ~Startup napisał(a):
> > pomalutku
> > po cichutku
> > ogarniemy wszystko i pokażemy akcjonariuszom ,że można ....
> > odzyskać choć trochę z utraconych funduszy.
> >
> >
>
> Nie obiecuj biedym i skołowanym ludziom trollu z farmy tylko po to by ich trzymać w kupie i nimi kierować.
> Bo może się okazać że "obiecaniki cacanki", że kierowani potem wykołowani.

///////////////// BLG ze Smerfem czy tam Krokiem (skreśl niepotrzebne) też obiecali przez 12 lat i nic z tego nie wyszło. Niech Pan Małecki teraz obiecuje. Mimo wszystko lepiej sie czuję teraz. W życiu zmianu sa potrzebne. Dodatkowo wizja inwestora w postaci PGNiG lepiej się jawi niż kacapska. Z ciekawości co konkretnie Kuna proponujesz prócz odejścia z PAM?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PETROLINV 46,97% 1,94 2017-06-28 17:04:44
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.