Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  38,80 zł , zmiana od tamtej pory: -27,84%

Re: W kierunku piętra nr 28

Zgłoś do moderatora
ostatni post, podsumowujący.
twój poziom JQN rozmowy to jest żenua do kwadratu. zero merytoryczności, tylko odwołania do tego kto po ile kupił, i jaki ma nick. i
to narcystyczne podejście gdzie wydaje ci się że ktoś kupił pod twoje naganianie. wyluzuj chłopie.
tak wiem zaraz znowu napiszesz jakiegoś paszkwila o mojej starej czy o moim nicku i to niby co ja tam straciłem i że się nie znam. tak to jest jak nie ma się argumentów.
czasem można pożartować, i od tego są fora, ale twój poziom to po prostu poziom człowieka o problemach psychicznych.

end, amen

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PYRAMID -2,10% 28,00 2022-05-17 16:44:31
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.