Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  38,85 zł , zmiana od tamtej pory: -29,47%

Re: W kierunku piętra nr 28

Zgłoś do moderatora
Dnia 2021-11-23 o godz. 21:50 jqn napisał(a):
> Mieciu czyżbyś był zagubionym osiołkiem lub barankiem, który podjął decyzje na podstawie czyjegoś portfela? Wyjątkowo to wesołe, że nie wiesz co i jak robisz, a przede wszystkim po co. Mnie interesuje zwrot in total, a tu jest jeszcze z czego urwać, zdecydowanie ;-) Z resztą, na dotychczas zamkniętej części PDG też jest zysk - jak u Ciebie?

przecież to twój portfel, jak byk napisane JQN

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PYRAMID -2,14% 27,40 2022-05-18 14:59:13
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.