Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  39,00 zł , zmiana od tamtej pory: -28,21%

Re: W kierunku piętra nr 28

Zgłoś do moderatora
Ale po co pytasz o takie glupoty. Odejdą (jeśli już tego nie zrobili ) seniorzy i inni którzy mieli brać udział w programie motywacyjnym. a zostaną już sami studenci i stazysci. Chyba nie muszę tłumaczyć jak to wpłynie na jakość i tempo prac... Najśmieszniejsze jest to, że pamiętam, że spółka była krytykowana za mało ambitny program motywacyjny... No jak widać był dla nich za bardzo ambitny. Wyszyński może i jest pasjonatem i chce chłop dobrze ale nie ma pojęcia o prowadzeniu firmy i robi to wszystko na pale.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PYRAMID -2,10% 28,00 2022-05-17 16:44:31
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.