Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  31,20 zł , zmiana od tamtej pory: -67,15%

Re: W jakie cenie będzie nowa emisja? ok. 25 zł?

Zgłoś do moderatora
Mówię Ci chłopie sprzedaj po 20 będzie...
A tak na poważnie.
Z akcjonariatu wychodzi OFZ - to będzie jedyna okazja dla Funduszy zajęcia poważnych pozycji na tej perspektywicznej spółce i rynku.
Nie zapomnijmy, że w planach UE jest by 25% żywności już niebawem było produkowane w formie EKO.
Idą olbrzymie środki na przekształcenia gospodarstw, nowe areały, dofinansowanie produkcji.

A kto to sprzeda - liderzy rynku... Będzie bomba.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BIOPLANET -2,38% 10,25 2023-01-30 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.